مشاوره رایگان :46134031  info@neeksegal.ir

آيلتس چيست ؟

آيلتس چيست ؟


كلمه  IELTS که مخفف International English Language Testing System می باشد از معتبرترین و معروف ترين آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی برای مهاجرت ، کار وتحصیلات دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان است . این آزمون  چهار مهارت زبان انگلیسی را مورد سنجش و ارزيابي قرار ميدهد . این چهار مهارت شامل Speaking , Writing ,Reading , Listening می باشد.نمره بندی آزمون از ۰ تا ۹ را شامل می شود.
آزمون IELTS به دو صورت برگزار می شود:
۱- IELTS Academic: مخصوص کسانی است  که می خواهند در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه تحصیل دهند.
۲- General Training IELTS : مخصوص کسانی  است که می خواهند به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنند.
قسمت های مختلف هر دو نوع آزمون IELTS، زمان بندی وتعداد سوالات، در جدول زیر نمایش داده شده است.

 

ایلتس

 

تفاوت این دونوع آزمون در قسمت Writing و Reading می باشد . در آزمون IELTS Academic قسمتهای Writing ,Reading سخت تر از نوع General آن می باشد.
 
با توجه به ارتقا و بالا بردن سطح زبان آموزان نمرات در حال تغییر بوده و سخت تر گردیده است، برخی رشته ها استاندارد ۸ را برای تحصیل در نظر گرفته اند و همچنین برخی مهاجرتها نمره  ۸ آیلتس را به عنوان گزینه ای برای جبران کمبود امتیاز در نظر گرفته اند. موسسه زبان هاي خارجي نيك سگال با بكارگيري اساتيد برجسته و مجرب به راحتي امكان دستيابي شما را به هر نمره بالايي كه مدنظرتان  ميباشد فراهم كرده است .

 
دوره های IELTS:
دوره های IELTS در دو بخش IELTSو Pre – IELTS برگزار می گردد.
Pre – IELTS: این دوره مخصوص آن دسته از متقاضیانی می باشد که نیاز به شرکت در آزمون IELTS دارند ولی از سطح زبانی مناسب و خوبي برخوردار نیستند. این دسته از بان آموزان بعد از انجام تعیین سطح  حضوري يا آنلاين در یکی از ترمهای بخش Pre – IELTS قرار می گیرند تا به سطح لازم كه  (Upper – Intermediate) می باشد رسيده و اماده  شرکت در دوره های  IELTS شوند .

دوره های IELTS :مخصوص آن دسته از متقاضیانی می باشد که پس از انجام آزمون تعیین سطح و سنجش سطح علمی مناسب آنها برای شرکت در این دوره ها احراز شده است.
برنامه جلسات این دوره به شرح زیر می باشد.
IELTS به صورت گروهی در ۳ ترم برگزار می شود که هر ترم ۱۴ جلسه می باشد. این سه ترم پیوسته می باشد و متقاضیان بعد از گذراندن ۴۲ جلسه برای امتحان IELTS آماده می شوند.
ويژگي هاي دوره هاي  آيلتس در موسسه زبان هاي خارجي نيك سگال

اساتيد مجرب دانشگاهي و مدرسين بين المللي با سابقه درخشان
سيلابس منحصر بفرد و اختصاصي كه شامل جزوات اساتيد حاصل سال ها تدريس و تجربه و تمام آزمون محور و تكنيك محور ميباشد . يادگيري زبان يك دنيايي پايان ناپذيري دارد كه اگر در انتخاب موسسه و استاد دقت نشود هزينه و زمان زيادي را زبان آموز از دست خواهد داد و البته براي اشخاصي كه در حال مهاجرت هستند هزينه و زمان برايشان بسيار ارزشمند ميباشد قرار گرفتن در مسير درست آموزش و شيوه صحيح آموزش آزمون محور و تكنيك محور در وقت و هزينه زبان آموز و همچنين تعيين سرنوشت زبان آموز تاثير بسزايي دارد كه اين امر مهم در موسسه زبان هاي  خارجي نيك سگال مورد توجه قرار گرفته
حمايت ٣٦٠ درجه اي در طول دوره
برنامه ريزي عملياتي منحصر بفرد براي هر زبان آموز نوعي نقشه راه كه بر اساس ويژگي هاي فردي زبان آموز در نظر گرفته ميشود .
برنامه عملياتي از دو بخش برنامه مطالعاتي (study plan)و برنامه راهبردي (strategy plan )تشكيل شده كه اين دو مكمل هم هستند برنامه مطالعاتي طي يك جلسه مشاوره توسط مشاورين موسسه نيك سگال داده ميشود .
دوره فشرده آيلتس نيك سگال براي زبان آموزاني كه محدوديت زماني دارند در كوتاهترين زمان با سيلابس اساتيد ما امري تضمين شده و امكان پذير ميباشد .
مطالعه خارج از كلاس براي زبان آموزاني كه قصد شركت در دوره هاي فشرده آيلتس  را دارند بسيار حياتي  ميباشد به ازاي هر دو ساعت كلاس چهار ساعت مطالعه الزامي ميباشد مهم ترين نكته در دوره هاي فشرده آيلتس توان شما از نظر اختصاص زمان لازم براي حضور در كلاس و مهم تر از آن مطالعه خارج از كلاس ميباشد.

تيم تخصصي آيلتس موسسه نيك سگال در كنار شما هستند  با برنامه ريزي دقيق و نظارت مستمر تارسيدن به نمره هدف  
برنامه ريزي اساتيد ما در كوتاهترين زمان كاملا موثر بوده و در عين حال مسير يادگيري شما را تضمين مينمايد .

ثبت نام

آموزشگاه زبان نیک سگال

آدرس دفتر مرکزی : تهران، جنت آباد مرکزی،خیابان مخبری(35متری گلستان)بین شاهین و 16 متری دوم جنوبی پلاک252

تلفن : 46134031-021

پست الکترونیک : info@neeksegal.ir

شبکه های اجتماعی :

ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
کد امنیتی
ورودی نامعتبر