مشاوره رایگان :46134031  info@neeksegal.ir

آیا انگلیسی یک زبان جهانی است؟زبان انگلیسی
 


انگلیسی نزدیکترین چیزی است که تاکنون به یک زبان جهانی وجود داشته است. دامنه آن در سراسر جهان بسیار بیشتر از هر چیزی است که به طور تاریخی توسط لاتین یا فرانسه به دست آمده است ، و هرگز زبانی به اندازه انگلیسی صحبت نشده است. بسیار منطقی ادعا می کنند که ، در زمینه های تجارت ،  علوم ، محاسبات ، آموزش ، سیاست و سرگرمی ، موسيقي فيلم و تلويزيون بيشترين كاربرد و استفاده را زبان انگليسي داشته است.


اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

زبان انگلیسی 

در دنیای امروز ، چند زبانگي  اهمیت زيادي  پیدا كرده است . علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی ، توانایی صحبت به زبان خارجی به ایجاد ارتباط واقعی با مردم و شناخت بیشتر فرهنگ ها ، مکان ها و سبک زندگی متنوع کمک می کند. هرچه مهارت بیشتری داشته باشید ، بهتر می توانید بیان کنید.
چرا از بین  5006 زبان گفتاری امروز در جهان ، چرا یادگیری انگلیسی را انتخاب می کنیم؟
 به عنوان سومین زبان پرطرفدار در جهان ، انگلیسی به طور گسترده ای در بیش از 118 کشور صحبت می شود و تدریس می شود و معمولاً در سراسر جهان به عنوان یک زبان تجارت یا زبان دیپلماتیک مورد استفاده قرار می گیرد. این زبان علم ، هواپیمایی ، رایانه ، دیپلماسی و جهانگردی است. انگليسي زبان ارتباطات بین المللی ، رسانه ها و اینترنت است.

خواه به دلایل شغلی یا شخصی باشد ، درک اهمیت زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید. در اینجا چند دلیل وجود دارد که شما باید بطور مداوم مهارت های زبان انگلیسی خود را بالابرده و تمرین کنید.

انگلیسی زبان ارتباطات بین المللی است

انگلیسی به سرگرمی بیشتر و دسترسی بیشتر به اینترنت امکان دسترسی می دهد

انگلیسی سفر را آسان می کند

انگلیسی می تواند شما را 'باهوش تر' کند

می توانید فرصت های شغلی بیشتری پیدا کنید

شما در مورد فرهنگ یاد خواهید گرفت

می توانید درک خود را از علم بهبود ببخشید

می توانید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید

می توانید با افراد بیشتری قرار بگذارید

زبان انگلیسی 


و در نهايت در دنياي امروزه ياد گيري زيان انگليسي يك مهارت بسيار كار امد براي ارتقاي سطح كمي و كيفي زندگي ميباشد .
در موسسه زبان هاي هارجي نيك سگال آموزش زبان انگليسي از ٤ سال به بالا آغاز گرديده و تا سطح بزرگسال و پيشرفته ادامه دارد .

دوره ها بصورت آنلاين حضوري خصوصي و نيمه خصوصي ترميك و فشرده دوره هاي مكالمه بازرگاني حقوقي و آمادگي آزمون هاي بين المللي دوره هاي ويژه مدرسين بسته به نياز زبان آموز و سطح زباني زبان آموز توسط مشاوران آموزشي برنامه ريزي ميگردد.

مشاوران آموزشي در كمترين زمان مشاوره رايگان را به زبا آموز داده و انجام تعيين سطح را در سريع ترين زمان ممكن براي مشخص نمودن سطح زبان آموز بصورت آنلاين و حضوري انجام ميشد و در كمترين زمان زبان آموز بدون هيچ انتظاري براي شروع كلاس در كلاس مورد نظر ثبت نام گرديده و آموزش شروع ميگردد.

براي كسب اطلاعات بيشتر ميتوانيد فرم زير راپر كرده ويا از طريق بخش ارتباط با ما با مشاوران موسسه ارتباط برقرار نماييد .

ثبت نام

آموزشگاه زبان نیک سگال

آدرس دفتر مرکزی : تهران، جنت آباد مرکزی،خیابان مخبری(35متری گلستان)بین شاهین و 16 متری دوم جنوبی پلاک252

تلفن : 46134031-021

پست الکترونیک : info@neeksegal.ir

شبکه های اجتماعی :

ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
کد امنیتی
ورودی نامعتبر