مشاوره رایگان :46134031  info@neeksegal.ir

نوجوانان

 

نوجوانان

 

کتاب زبان نوجوانان
کتابهای Project یکی از به روزترين و جديد ترین کتب در زمینه آموزش زبان انگلیسی كه توسط انتشارات آكسفورد به چاپ رسيده و  مخصوص  گروه سنی نوجوانان (12 تا 15 سال) بوده و ویژگیهای منحصر بفردی كه دارد  کمتر در سایر کتاب هاي  آموزش زبان دیده می شود. یکی از بارزترين ویژگیهای این کتاب تمرکز اصلی بر (استقلال زبان آموز) Learner Autonomy و (رشد زبان آموز) Learner Development  از طریق پروژه ها (Projects) و فعالیتها)  (Task است که در این کتاب گنجانده شده است. در پایان هر قسمت  زبان آموزان می بایست با استفاده از یک كاره گروهی آنچه را که در کلاس آموخته اند به طور کاملاً عملی در شرایط واقعی مورد استفاده قرار دهند که این امر باعث می شود زبان آموزان کاربرد واقعي  آموخته های خود را در دنیای واقعی هنگام انجام یک پروژه ببینند و اشتياق بیشتری برای یادگیری زبان پیدا کنند. این متد  آموزشی یکی از جديدترين  شيوه هاي  آموزشی است که در متد (آموزش پروژه محور) Project- based learning  و (آموزش فعالیت محور) Task- based learning  استفاده می شود كه موجب  پيشرفت خلاقیت و تقویت بیشتر مهارتهای زبانی و آموخته های زبان آموزان می شود.
یکی دیگر از ویژگیهای خاص این کتاب بخش English across the curriculum است در این قسمت  زبان آموزان دانش  خود را در ارتباط با دیگر دروسی که در مدرسه یاد گرفته اند مورد استفاده قرار می دهند. در این بخش زبان آموزان کلمات انگلیسی مورد نیاز برای بیان موضوعاتی که در کلاس ریاضی، جغرافیا و … را یاد گرفته اند می آموزند. این مسئله علاوه بر این که برای زبان آموزان جالب است به آنها مي آموزد  زبان وسیله ایست برای افزایش دانش و یادگیری بیشتر در حوزه های دیگر دانش و نه صرفاً یادگیری زبان برای یادگیری خود زبان.
بخش Culture با فرهنگ قسمت  دیگری از این کتاب است که برای زبان آموزان بسیار جالب  است که در آن زبان آموزان با  فرهنگ هاي  زبان دوم آشنا می شوند و از این طریق موجب تقویت درک زبانی و مهارتهای ارتباطی آنها در زبان دوم می گردد.

در کنار این کتاب، موسسه زبان نيك سگال سوالات درس به درس مكالمه براي تقويت مهارت صحبت كردن توسط گروه آموزشي طراحي گرديده است كه در پايان هر ترم جز منابع آزمون شفاهي ميباشد .و از آنجايي كه براي موسسه مهارت صحبت كردن جايگاه ويژه اي دارد علاوه بر  سوالات موضوعات متناسب با مطالب درسي طرح گرديده.

 

نوجوانان

ثبت نام

آموزشگاه زبان نیک سگال

آدرس دفتر مرکزی : تهران، جنت آباد مرکزی،خیابان مخبری(35متری گلستان)بین شاهین و 16 متری دوم جنوبی پلاک252

تلفن : 46134031-021

پست الکترونیک : info@neeksegal.ir

شبکه های اجتماعی :

ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
کد امنیتی
ورودی نامعتبر