مشاوره رایگان :46134031  info@neeksegal.ir

دوره های زبان انگلیسی بازرگانی (تجاری)

دوره های زبان انگلیسی بازرگانی (تجاری)

 

هدف :
با توجه به گسترش روزافزون ارتباطات خارجی کشورمان در حوزه تجارت و فعال بودن سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌های دولتی و خصوصی در امور اقتصادی و تجاری و با نگرش به علاقه‌مندی بسیاری از فارغ‌التحصیلان رشته‌های علوم انسانی به خصوص فارغ‌التحصیلان رشته‌های مدیریت و اقتصاد به یادگیری انگلیسی بازرگانی، برگزاری دوره انگلیسی بازرگانی می­تواند بستر مناسبی را برای توسعه این ارتباطات، انتقال تکنولوژی، توسعه صادرات و پيشرفت همه جانبه فراهم آورد. با توجه به این ضرورت، دوره انگلیسی بازرگانی با هدف ارتقاء توانمندی­ های زبان انگلیسی فراگیران در زمینه‌های مختلف تجارت و بازرگانی برگزار می­ گردد.
 

 

دوره های زبان انگلیسی بازرگانی (تجاری)

 


سرفصل ها كلاس هاي آموزشي مكالمه بازرگاني
 • انگلیسی برای جلسات
 • انگلیسی برای مذاکرات
 • انگلیسی برای بازاریابی و تبلیغات
 • انگلیسی برای ارائه مطالب در جلسات
 • انگلیسی برای مکالمات تلفنی
 • انگلیسی برای مکاتبات و ایمیل


شركت در اين دوره ها به چه كساني پيشنهاد ميشود :

شرکت در این دوره به شاغلان در حوزه بازرگانی، دانشجویان فوق لیسانس و دکتری رشته های مدیریت و همچنین شرکت های بین المللی توصیه می‌گردد که مکالمات آنان در حیطه کاری به زبان انگلیسی است. در این دوره، تسلط کامل به مکالمه انگلیسی بازرگانی و با بکارگیری اصطلاحات تخصصی حائز اهمیت است. متد آموزشی مكالمه بازرگانی، بر اساس کتاب‌های Market Leader منتشرشده توسط انتشارات معتبر Pearson می‌باشد.

 

منابع آموزشي دوره هاي بازرگاني

سری کتاب‌های Market Leaderیک مجموعه کامل و بروز مبتنی بر متون تجاری بین‌المللی و از منابعی نظیر Financial Times ایجاد شده و با پرداختن به موضوعاتی نظیر صادرات و واردات، خرید و فروش، معضلات اجتماعی، ارتباطات و تبلیغات، سعی دارد تا زبان آموز را در محیطی شبیه‌سازی شده از فضای کسب و کار قرار داده و واژگان مناسب هر بخش را در اختیار وی قرار دهد. همچنین، در هر درس گرامر لازم جهت بکارگیری در نامه‌نگاری‌های (https://majid-najafi.com/238/writing.html) اداری و تجاری و همچنین اصطلاحات مورد نیاز جهت استفاده در مذاکرات انگلیسی بازرگانی نیز مطرح شده است.

هر کتاب از 12 درس تشکیل شده است. در هر درس، متناسب با عنوان مربوطه، گستره‌ای از واژگان جدید بهمراه گرامر مورد نیاز در اختیار زبان آموز قرار گرفته و بکارگیری دانش کسب‌شده برای دانشجو را فراهم می‌آورد.

 

دوره های زبان انگلیسی بازرگانی (تجاری)


آنچه پس از پایان این دوره بدست خواهید آورد:

 • گنجینه واژگان به روز تجاری
 • آمادگی جهت شرکت در آزمون معتبر BEC دانشگاه کمبریج انگلستان
 • اصول و فنون مذاکره
 • آشنایی با اصول و اصطلاحات قراردادهای بین‌المللی
 • نامه‌نگاری بازرگانی


 

آمادگی آزمون BEC:

 

آمادگی آزمون BEC

مدرک BEC (http://www.cambridgeenglish.org/exams/business-certificates/) که از سوی بخش امتحانات دانشگاه کمبریج انگلستان صادر می‌شود، جهت استخدام در بسیاری از شرکت‌های معروف در سراسر جهان کاربرد داشته و حتی در برخی از سازمان‌ها، جهت شروع به کار اجباری است. لیست این شرکت‌ها سالانه بروزرسانی شده اما آنچه مسلم است همیشه نام‌ برندهای معتبری چون Sony, Shell, Vodafone, Bayer, BMW, AUDI, HSBC, Adidas در این لیست دیده می‌شوند.

در دهکده جهانی امروز، حضور در بازارهای بین‌المللی در برنامه تمامی شرکت‌های بزرگ به عنوان اصلی‌ترین استراتژی مطرح بوده و به همین جهت، کارشناسانی موفق خواهند بود که قادر باشند در این فضای تجاری چند ‌ملیتی به سادگی به زبان انگلیسی تعامل نموده و در مهارت‌های مورد نیاز نظیر نگارش و مذاکره کاملا مسلط عمل نمایند.

دوره هاي مكالمه انگلیسی تجاری و بازرگاني موسسه زبان هاي خارجي نيك سگال

دوره انگلیسی بازرگاني ما در موسسه زبان هاي خارجي نيك سگال زير نظر متخصص بازرگاني برگزار ميشود و به شما آموزش می دهد که چگونه از صدها کلمه متداول انگلیسی که در مكالمات  تجاری مفید هستند استفاده کنید. علاوه بر این ، این دوره به شما کمک می کند تا در جلسات ، تماس های تلفنی ، سخنرانی ها و سایر موقعیت های تجاري و بازرگاني در محل کار با اطمینان بیشتری انگلیسی صحبت کنید.

دوره هاي بصورت خصوصي و نيمه خصوصي برگزار ميشود و همچنين بصورت انلاين شما از هر جايي كه باشيد و در هر زماني ميتوانيد در اين دوره ها شركت نماييد و تماما دوره و مدرس تضمين شده شما را به سطح دلخواه تون در زمينه مكالمات بازرگاني ميرسانند

در صورت تمايل ميتوانييد از طريق منو ارتباط با ما با موسسه ارتباط برقرار نماييد و يا فرم زير را تكميل نموده و ارسال نماييد تا مشاورين موسسه در اسرع وقت راهنمايي هاي لازم را ارائه بدهند .3 راه برای دستیابی به موفقیت در یادگیری انگلیسی تجاری


“Regular training + Targeted learning + Guided Practices
First step to success in English commercial environment!”

”آموزش منظم + یادگیری هدفمند + روشهای هدایت شده

ثبت نام

آموزشگاه زبان نیک سگال

آدرس دفتر مرکزی : تهران، جنت آباد مرکزی،خیابان مخبری(35متری گلستان)بین شاهین و 16 متری دوم جنوبی پلاک252

تلفن : 46134031-021

پست الکترونیک : info@neeksegal.ir

شبکه های اجتماعی :

ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
کد امنیتی
ورودی نامعتبر